Sivu 1/1

Ravintola Zarillo, Tampere

ViestiLähetetty: 26 Elo 2012, 20:27
Kirjoittaja perkele
Monta kertaa tullut käytyä Zarillossa syömässä burgereita. Lähes aina ollut tyytyväinen palveluun ja ruokaan. Tänään sitten kaikki ei mennytkään ihan nappiin: Saapuessamme ravintolaan siellä oli n, 20% pöydistä vapaan joten voisi olettaa ettei eletä aivan ruuhkahuippua. Tarjoilijaa odotimme 10 minuuttia. Ruokia 40 min. Annos näyttikin alkuun ihan hyvältä, mutta lähempi tarkastelu tuotti pettymyksen:
-Pekonissa ei ollenkaan rapeutta (lähes raakaa)
-Ranskalaiset valmistettu pussin pohjalle jääneistä pätkistä ( puolet maks. 15mm pätkiä )
-Kaiken kruunasi sitten kärpäset joita sai alati hätistellä lautaselta ja itsensä kimpusta.

Lupaan silti Zarillolle antaa vielä yhden mahdollisuuden, koska positiivisia kokemuksia on taustalla rutkasti, mutta tehkää ny perkele jotain noille kärpäsille!!!

ViestiLähetetty: 08 Tammi 2013, 19:18
Kirjoittaja perkele
Zarillo on todellakin skarpannut ja samalla kiilannut Tampereen ehdottomaksi hampurilaisten ykkösmestaksi. Listalta suosittelen macho burgeria.

ViestiLähetetty: 09 Tammi 2013, 00:03
Kirjoittaja Teuza
eikun arvostelee vaan paikkaa osuma sivutolle jos vaikka paikka alkais kukistaa ja sinä saisit jotain alennusta :twisted: